اعظم کیان‌فر مدیر انتشارات افراز

کمک به تمرکز بیشتر ناشران بر رسالت اصلی خود

برخی کارها از حوصله و وقت ناشران خارج است و یکی از این موارد موضوع انبارداری است که امکانات خاص خود را می‌طلبد و این اتفاق خوبی است که بخشی خارج از انتشارات این سرویس را به ناشران ارائه دهد.

من شخصا معتقدم که ناشران باید به تولید کتاب بیندیشند چون کار اصلی آنها همین است و تا وقتی دغدغه‌هایی چون انبارداری داشته باشند، کمتر زمانی برای وظیفه اصلی خود می‌یابند. همچنین انبارداری خود فضای مناسب و نیروی انسانی خاص خود را می‌طلبد که ارائه چنین سرویسی توسط این مجموعه در هزینه‌هایی که باید بابت در اختیار گرفتن چنین فضا و نیرویی به انتشارات تحمیل شود، صرفه‌جویی می‌کند.

حمزه کنی مدیر فروش و بازاریابی روزبهان

فراغت ذهنی ناشران از دغدغه انبارداری

این مجموعه از دغدغه بزرگ ما در زمینه انبارداری کاست. محل مناسب و افراد کاربلد، خوش رفتار، بامسئولیت و خوش‌قول این مجموعه باعث شده‌اند که ذهن ما از دغدغه انبار منفک شود. به‌خصوص که خود آنها کتاب‌ها را تحویل می‌گیرند و به انبار تحویل می‌دهند و خاطر ما از این بابت جمع است.

با تجربه ناخوشایندی که ما در زمینه آبگرفتگی انبار و از بین رفتن کتاب‌ها داشتیم، ‌امنیت فیزیکی این انبار و همچنین دوربین‌های نظارتی موجود در آن فرصت خوبی است تا ما دیگر به موضوع انبار کتاب فکر نکنیم و انرژی خود را روی بخش‌های دیگر متمرکز کنیم.

نیما سلیمی مدیر انتشارات مثلث

سسیستم انبار گروهی موجب افزایش بهره‌وری می‌شود

ایده جمع‌کردن چنین کارهایی در ایران که همه موسسات انتشارات معمولا خودشان صفر تا صد امور مربوط به تولید، توزیع و نگهداری کتاب را انجام می‌دهند به نظر اقتصادی‌تر می‌آید. درباره نشر آلمان چنین چیزهایی را شنیده بودم و جزو کسانی بودم که ایده انجام این کار را به دوستان ارائه کردم و قطعا از همت بلند آنها بود که چنین اتفاقی عملی شد.

برای من ناشر که ملکی برای اختصاص دادن به عنوان انبار ندارم این شکل کار قطعا صرفه اقتصادی دارد. زیرا ضمن اینکه فضای موردنظر به عنوان انبار را در اختیار قرار می‌دهد کمک می‌کند تا نیروی انسانی لازم را نیز با هزینه نفر ساعت مطلوب‌تری داشته باشم و در این زمینه نیز برای من صرفه اقتصادی خواهد داشت و همچنین باعث می‌شود که کار را بهتر و حرفه‌ای‌تر پیش ببریم. سیستم انبار گروهی با صرفه‌جویی در زمان و مکان و نیروی انسانی درنهایت منجر به بهره‌وری بیشتر برای ناشران خواهدشد و البته باید کارها را طوری پیش ببریم تا با کسب تجارب بیشتر این اقدام صرفه اقتصادی روزافزون برای همه اعضای درگیر در این فرایند داشته باشد.

افزایش امنیت و کاهش دغدغه‌های اضافی

طاها صفری مدیر انتشارات گل‌گشت

در کشور ما این قبیل کارها به‌ویژه در حجم بالا از چندان نظمی برخوردار نیست، اما این مجموعه خدمات خود را علاوه‌بر سایر بخش‌ها در زمینه انبارداری نیز بانظم و بسیار تمیز انجام می‌دهد. این نظم و کیفیت باعث اطمینان خاطر و کم شدن دغدغه ما در زمینه انبارداری است. با تجربه‌ای که ما قبلا بابت نشت رطوبت در بخش انبار کتاب خود داشتیم و با توجه به هزینه نفرساعتی انبارداری کتاب‌هایمان توسط خود انتشاراتی باید بگویم که استفاده از خدمات انبارداری این مجموعه برای ما تا حد معقول و منطقی به صرفه‌تر است و امنیت کالای ما را نیز تضمین می‌کند. ضمن اینکه دوستان ما در این مجموعه افرادی هستند که همیشه گوش شنوا برای خوسته‌های ما داشته‌اند و همواره رضایت و اعتماد ما در زمینه انبارداری جلب کرده‌اند.

درباره پالت

خدمتی نوین از موسسه گسترش فرهنگ و مطالعات ، در راستای بهینه سازی صنعت نشر کشور

ما را دنبال کنید